Ogłoszenia 22 NZ A

22 Niedziela Zwykła A                                                                   03.09.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.Dzisiejsza taca na seminarium duchowne w Przemyślu.Wpłaty:Krzyż.-szkoła 1660zł. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę będzie poświęcenie ziarna siewnego.

2.W pon. rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. o 9.00. Zapraszam uczniów, Grono Pedagogiczne, Pracowników szkoły i rodziców.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce

4.W czw. spotkanie dla ministrantów.

5.W pt.- święto Narodzenia NMP. W tym dniu w każdej parafii w Ojczyźnie zostanie dokonany Akt Poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi naszych parafii i rodzin. Zapraszam do licznego udziału.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:04.09 – 10.09.2017

Pon.:zm.Eugeniusz Broda od Jana Fortuny

Wt.:zm.Eugeniusz Broda od rodz. z Tarnobrzega

Śr.:zm.Jan w 13 rocz. śm. i za zm. rodziców