Ogłoszenia 28 NZC

28 Niedziela Zwykła C                                        09.10.2016

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.:7.30 i 11.30,  Bobrówka 9.30. Wpłaty: B Rejon Gościniec M 50 zł. Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł, Arka – 16,5zł , Promyczek –  10 zł, Miłujcie się – 4 zł. Dzisiaj dzieci klasy III na Mszy o 9.30 i 11.30 otrzymają różańce. Dzisiaj także  przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 17.00. Po Mszy Świętej Nabożeństwo Październikowe. Zachęcam do wspólnej modlitwy w kościele. Różaniec w Bobrówce o 17.00.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W czw. bł. Honorata Koźmińskiego, w sob. św. Teresy od Jezusa. W środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie z bierzmowanymi z klasy III.

4.W piątek w R.W. o 17.00 w kościele spotkanie z bierzmowanymi.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:

Pon. zm. Andrzej i Henryk

Wt. Int. od delegacji róż o zdrowie dla dzieci chorych i niepełnosprawnych z naszej parafii

Śr. zm Eugeniusz Wojciechowski

Czw. zm Henryk Stańczyk (od swatów z Korzenicy )

Pt.

Sob. Za parafian

7.30 zm. Anna Szczepanik w podziękowaniu za pracę i poświęcenie dla naszego środowiska ( int. od wójta gminy )

9.30 Dziękczynna z prośbą, z róży Zazula Stanisław

11.30 O zdrowie i bł. Boże dla Taty w 85 rocz. urodz.