Ogłoszenia 27 NZC

27 Niedziela Zwykła C                                        02.10.2016

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.:7.30 i 11.30 , Bobrówka 9.30. Taca mszalna jest przeznaczona na seminarium. Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł, Arka – 16,5 zł , Promyczek –  10 zł, Miłujcie się – 4 zł.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 17.00.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: we wtorek św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustyny Kowalskiej, w piątek NMP Różańcowej.

4.W środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od 16.00.

5.W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, spowiedź przed pierwszym piątkiem od 16.00.

6.W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00. Msza Święta w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej Woli o 17.00.

7.Trwa miesiąc październik, odmawiamy różaniec. Zapraszam do licznego udziału w tych nabożeństwach, a tych którzy nie będą mogli uczestniczyć zachęcam do odmawiania Różańca w rodzinach lub indywidualnie. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Różaniec w Bobrówce o 17.00.

8.W następną niedzielę 16  Dzień Papieski – Bądźcie świadkami Miłosierdzia. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundacje Nowego Tysiąclecia.

9.W przyszłą niedzielę  pielgrzymka młodzieży do Archikatedry, dlatego też jak co roku z dekanatu będzie autokar, który zabierze po 5 osób z każdej parafii. W Ryszkowej W. będzie o 8.40 przy drodze na Bobrówkę.

10.W niedzielę po  Mszy o godz. 9.30 i 11. 30 rozdanie różańców dzieciom z klasy III. Zapraszam.

11.W poniedziałek po Mszy Świętej  spotkanie ministranów. W piątek spotkanie RAM-u.

12.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:

Pon. zm. Henryk Stańczyk (od kuzynki Zofii z rodziną)

Wt. zm. Stanisław i Genowefa Węglarz

Śr. zm. Halina Wojtowicz

Czw. Za dusze w czyścu cierpiące

Pt.R.W. Za dusze w czyścu cierpiące ,   Bobrówka – zm. Emilia i Michał Nowosiadłyk 12 rocz. śm.

Sob, Za parafian

7.30 zm. Mieczysław Popieluch ( z Róży Bocoń)

9.30 zm.Zbigniew Dudek 24 rocz. śm. i zm. z rodz. Dudek i Michalak

11.00 zm. Mieczysław Ludwikowski w 1 rocz. śm.