Ogłoszenia 15.05.2016

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30 i 11.00, B: 9.30 i 14.00 – Poświęcenie Remizy. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na pomoc parafiom potrzebującym pomocy. Do puszki zbieramy na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Ekwadorze
  2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00 i Nabożeństwa Majowe.
  1. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    pn – Święto NMP Matki kościoła
    czw. – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  1. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte: B: 17.00, RW: 18.00. Po Nabożeństwie Majowym modlitwy do św. Jana Pawła II z racji Dnia Papieskiego.
  2. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00.
  1. W piątek po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.
  1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Odpust w Makowisku
    o 11.00. Kończy się okres Komunii Świętej wielkanocnej.
  1. Zapowiedzi przedślubne.
    RW: Maciej Piotr Zagrobelny, s. Leszka i Krystyny Pielach, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Iwona Andżelika Kaczmar, c. Wiesława i Danuty Stefanko, ur. Jarosław, zam. Korzenica, parafia Laszki, zap. 1.
  1. Proszę o przywiezienie rusztowań.
  1. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. B: Parafianom z Gościńca dziękuję za przygotowanie Uroczystości Odpustowej.
    – pn. + Stanisław Podkowa (gregorianka)
    B: 17.00 – za parafian
    – wt. + Stanisław Podkowa (gregorianka)
    – śr.   + Stanisław Podkowa (gregorianka)