Ogłoszenia 08.05.2016

Wniebowstąpienie Pańskie

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.00 i 10.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej; B: 12.30 – Odpust.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00 i Nabożeństwa Majowe. W poniedziałek i piątek o 19.00, ze względu na odpusty w Koniaczowie i Nielepkowicach.

1. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    pn – św. Stanisława, biskupa i męczennika, imieniny ks. bpa Stanisława Jamrozka
    sob. – św. Macieja, apostoła
  2. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. W Ryszkowej Woli o 19.00.
  1. W piątek po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.
  1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W Bobrówce druga Msza Święta o 14.00 i poświęcenie Remizy Strażackiej. W Ryszkowej Woli Dzień Rodziny. Składka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Ekwadorze (odpowiedź na apel Ojca Świętego).
  1. Komitet Inicjatyw Ustawodawczych „Stop Aborcji” zbiera podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, która w pełni chroni życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Kto chce poprzeć ten projekt może się podpisać na liście.
  1. Dziękuję rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła do dzisiejszej uroczystości oraz za dar ołtarza.
  1. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.
    – pn. 19.00 – + Stanisław Podkowa (gregorianka)
    – wt. + Stanisław Podkowa (gregorianka)
    – śr.   B: + Stanisław Podkowa (gregorianka)
    19,00 – RW: w int. dzieci komunijnych