Ogłoszenia 31.05.2015

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30, 11.00 B: 9.30. Wpłaty: RW: 570 zł. O 14.00 w Bobrówce spotkanie w sprawie kaplicy cmentarnej.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. W poniedziałek rano o 7.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
śr. – św. Karola Lwangi i towarzyszy, męczenników z Ugandy
czw. – Uroczystość Bożego Ciała
pt. – św. Bonifacego

4. W poniedziałek bierzmowanie uczniów klasy III gimnazjum w Szówsku o 17.00.

5. We wtorek spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od 17.00. Po Mszy Świętej egzamin dla II klasy gimnazjum.

6. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

7. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Porządek Mszy Świętych. RW: 7.30 i 9.30 a następnie procesja do czterech ołtarzy. B: 14.00 i procesja do czterech ołtarzy. Proszę przygotować obrazy, chorągwie.

8. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 17.00 i procesja eucharystyczna a w Ryszkowej Woli o 18.00 i procesja eucharystyczna.

9. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Nie będzie Mszy Świętej wieczorem ponieważ są dwie Msze ślubne.

10. W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych, niedziela adoracyjna.

11. Zapowiedzi:
B: Daniel Józef Pacuła, s. Władysława i Marii Ożóg, ur. Jarosław, zam. Bobrówka 91, stanu wolnego i Iwona Ewa Pakuła, c. Henryka i Marii Antoniów, ur. Przemyśl. zam. Chotyniec, stanu wolnego, zap. 2.
Damian Kubis, s. Roberta i Renaty Powroźnik, ur. Lubaczów, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Faustyna Natalia Solilak, c. Czesława i Małgorzaty Kondryszyn, ur. Rzeszów, zam. Bobrówka, stanu wolnego, zap. 2
RW: Tomasz Grzegorz Sawka, s. Zdzisława i Grażyny Dusza, ur. Radymno, zam. Ryszkowa Wola i Agnieszka Józefa Łagoda, c. + Jana i Urszuli Szydłowskiej, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola , zap. 1

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. 7.00
– wt. + Genowefa