Ogłoszenia 24.05.2015

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30, 11.00 B: 9.30. Do puszki dla poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Nepalu zebrano 1 290 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00 i Nabożeństwa Majowe. Majówki w Bobrówce o 18.00

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pon. – NMP Matki Kościoła
wt. – św. Filipa Nereusza
czw. – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
pt. – św. Urszuli Ledóchowskiej

3. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte: B: 17.00 i RW: 18.00.

4. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Kandydaci do bierzmowania odnowią przyrzeczenia abstynenckie i otrzymają krzyże – pamiątki bierzmowania, które nałożą im ich rodzice. Po Mszy spotkanie (indeksy i opinie).

6. We czwartek na Mszy Świętej kandydaci do bierzmowania odnowią przyrzeczenia abstynenckie i otrzymają krzyże – pamiątki bierzmowania, które nałożą im ich rodzice. Po Mszy spotkanie (indeksy i opinie).

7. W piątek o 19.00 spotkanie RAM-u.

8. W sobotę o 19.00 w Szówsku próba przed bierzmowaniem. Piknik na Heluszu (10.00-16.00)

9. W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii Świętej wielkanocnej. Odpust w Makowisku o 11.00.

10. Bobrówka: Ołtarze na Boże Ciało: 1) rodzina Ramski, 2) rodzina Rapita Janusz,
3) rodzina Broda Sebastian, 4) Drozd Krzysztofa. Sąsiadów proszę o pomoc w przygotowaniu ołtarzy. Sprawa nagłośnienia i kaplicy. W następną niedzielę spotkanie w sprawie kaplicy o 14.00 (świetlica).

11. Zapowiedzi:
B: Daniel Józef Pacuła, s. Władysława i Marii Ożóg, ur. Jarosław, zam. Bobrówka 91, stanu wolnego i Iwona Ewa Pakuła, c. Henryka i Marii Antoniów, ur. Przemyśl. zam. Chotyniec, stanu wolnego, zap. 1.
Damian Kubis, s. Roberta i Renaty Powroźnik, ur. Lubaczów, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Faustyna Natalia Solilak, c. Czesława i Małgorzaty Kondryszyn, ur. Rzeszów, zam. Bobrówka, stanu wolnego, zap. 1

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. B: + Mieczysław Leja 1 rocznica śmierci
RW: + Jan Komenda (gregorianka)
– wt. + Jan Komenda (gregorianka)
– śr. B: + Jan Komenda (gregorianka)