Ogłoszenia 13 N Zwykła C 2022

13 Niedziela Zwykła C                                                                   26.06.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana Tajemnic różańcowych. Prenumerata czasopism: Niedziela 104zł, Promyczek 18zł, Miłujcie się 8zł. Bóg zapłać. W czw. zakończenie nabożeństw czerwcowych. W pierwszą niedzielę lipca taca na seminarium w Przemyślu.

2.We śr. Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w naszej parafii odpust parafialny. Msza odpustowa o godz. 11.00, odprawi ją Ks. Marek Matwijczak wikariusz z parafii Surochów. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków i do dzwonienia, dzieci I-kom zapraszam w strojach komunijnych. Po południu druga Msza św. o godz. 17.00.w Bobrówce Msza św. o godz. 18.00 Zapraszam. Będąc w tym dniu na Mszy św. w naszym kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Składka z środy, odpustowa na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Tylko w sobotę Msza św. o godz. 8.00 rano. W sobotę wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Łagiewnik i Wieliczki. Z Ryszkowej Woli wyjazd o godz.6.30 z parkingu przy kościele i w Bobrówce o godz. 6.45 z parkingu przy kościele.

4.W czw. od 17.00-18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź przed I-piątkiem. Następnie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. Zapraszam.

5.W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od godz. 8.00. Msza św. w pierwszy piątek w Bobrówce o 17.00, a w Ryszkowej W o 18.00.W sobotę I-sobota miesiąca.

6.Zapowiedzi: Kamil, Andrzej Stachyra s. Andrzeja i Ewy Marciak, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Daniela, Maria Stachyra z. d. Ożóg c. Stanisława i Barbary Kozdra, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego. zap.2

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła i koszenie wokół kościoła i przy plebanii. O dyżur do sprzątania proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła. Bóg zapłać za wykoszenie starego cmentarza.                  W pon. proszę ministrantów i Maryjki na spotkanie.

Intencje   mszalne:  od 27.06 – 03.07.2022

Pon.: + Władysław i Władysława

Wt.: + W rocz. śm. Jana i Henryki(f) Dubanik

Śr.: 11.00 Za parafian

RW 17.00 O nawrócenie grzeszników

B 18.00 + Julia i Władysław Kuc

Czw.: Dzięk. w 18 rocz. ur. Ewy o bł. Boże, dary Ducha Św..

Pt.: B. + Jan Motyka od Rady Paraf. z Bobrówki

R W  Za kapłanów

Sob.: W 3 rocz. ur. Maksymiliana

7.30: W 30 rocz. ślubu o bł. Boże

9.30: + Bogdan Bąk

11.00:  W int. Senatora Mieczysława Golby i Jego rodz.