Ogłoszenia 12 N Zwykła C 2022

12 Niedziela Zwykła C                                                                  19.06.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3.We wtorek. wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. W środę Msza św. w Bobrówce i zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4.Czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela ( przeniesiona) Msza św. o 18.00. Adoracji nie będzie. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

5.W piątek Uroczystość NS Pana Jezusa Msza św. o godz. 8.00 dla wszystkich parafian i  na zakończenie roku szkolnego. Zapraszam dzieci z rodzicami i Grono Nauczycielskie. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Proszę by dzieci przystąpiły do spowiedzi na zakończenie roku.

6.Zapowiedzi:Kamil, Andrzej Stachyra s. Andrzeja i Ewy Marciak, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Daniela, Maria Stachyra z. d. Ożóg c. Stanisława i Barbary Kozdra, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego. zap.1

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła i wokół kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić przy kościele i parkingu. Proszę parafian z Osiedla by wykosić stary cmentarz.  Proszę młodzież z kl. VIII na spotkanie w czwartek po Mszy św.

Intencje   mszalne:  od 20.06 – 26.06.2022

Pon.: + Zuzanna Socała od Zemrzyckich