Ogłoszenia Zesłanie Ducha Św. C 2022

Zesłanie Ducha Świętego  C                                        05.06.2022

1.Dzisiaj Zesłanie Ducha Świętego.Za publiczne odmówienie hymnu „ O Stworzycielu Duchu, przyjdź” można zyskać odpust zupełny. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii  św. wielkanocnej. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte B-17.00,RW-18.00.Dzisiejsza taca przeznaczona na WSD w Przemyślu.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00, tylko w sob. Msza św. rano o godz. 7.00.  W śr. wsp. św. Jadwigi królowej, w  czw. Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana i wystawienie N. Sakramentu od 17.00-18.00. W sob. wsp. św. Barnaby apostoła.

3.W RW we wt. i pt. spotkanie bierzmowanych z kl. VII i VIII.      W B w śr. i w sob. o 19.15 spotkanie bierzmowanych z kl. VII i VIII. Egzamin z ks. Dziekanem 14.06.2022 tj. wtorek o godz.16.30 w RW.

4.Zapowiedzi:B- Jacek Nawłoka, s. Stanisława i Haliny Grela, ur. Jarosław, zam. Bobrówka, wdowiec i Lucyna Balawender , c. Stanisława i Teresy Bieniasz, ur. Jarosławiu, zam. Bobrówka, stanu wolnego, zap.2

Dawid Kielar, s. Leszka i Zofii Norek, ur. Jarosław, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Patrycja Folta, c. Stanisława i Marii Franus, ur. Lubaczów, zam. Potok Jaworowski, stanu wolnego,zap.2

5.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu. W Bobrówce dziękuję za przygotowanie odpustu.

Intencje mszalne:06.06. – 12.06.2022

pon.+ Jan Komenda