Ogłoszenia Wniebowstąpienie P. C 2022

Wniebowstąpienie Pańskie  C                                        29.05.2022

Dziękuję Panu Bogu za dzisiejszą uroczystość, Bóg zapłać Ks. Grzegorzowi Łach wikariuszowi z Wiązownicy za przewodniczenie naszej liturgii i za słowo Boże.Za chwile będzie wystawienie, litania Loretańska i procesja.

1.W przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00 W Bobrówce 9.30.Trwa nowenna do Ducha Świętego.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych i kończy się Okres Wielkanocny. Wpłaty: Osiedle 1305zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.We wtorek zakończenie nabożeństw majowych.

3.W środę Msza Św. w Bobrówce o 18.00 od 17.00 spowiedź przed I piątkiem i spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII i VII.

4.W czwartek I-czwartek miesiąca, wystawienie i adoracja od 17.00-18.00 oraz spowiedź przed I piątkiem. W  piątek od godz.8.00 pojadę do chorych. Msza Św. w I piątek w Bobrówce o17.00 a Ryszkowej W. o 18.00.Po Mszy św. spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII i VII.

5.W sobotę I sobota miesiąca. Będziemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu NMP.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki, proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.

7.Informacja odnośnie Bożego Ciała. Rada Parafialna w Ryszkowej Woli ustaliła, że Msza św. będzie przy świetlicy a ołtarze by przygotowały rodziny Mycek, r. Skiby Janina, r. Czubocha i r. Jarosz Roman. Prosimy sąsiadów o pomoc tym rodzinom. W Bobrówce Rada Parafialna ustaliła, że procesja będzie wokół kościoła. Prosimy parafian z rejonu POM o przygotowanie czterech ołtarzy.

Intencje mszalne:30.05. – 05.06.2022

pon. + Stanisław Czachor

wt.+ Marian Duda od Dominiaków i Marciów

śr.+ Maria Kaszycka od wnuczki Małgorzaty z rodz.

czw.+ Zdzisław 3 rocz. śm.

pt.B  Z róży Jadwigi Bąk za siostry i ich rodz.

R W O bł. Boże dla Leszka

sob. Za kapłanów

niedziela:

7.30. Za dusze w czyścu cierpiące

9.30 W 15 rocz. ślubu Justyny i Grzegorza o bł.

Boże dla całej Rodz.

11.00 Za parafian