Ogłoszenia 4 N Zwykła B 2021

Ogłoszenia

4 Niedziela Zwykła B                                                                   31.01.2021

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. W ostatnią niedzielę na Chorwacje do puszek złożono 1700zł.Bóg zapłać.Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji. Wpłaty: Osiedle 1440zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. . We wt. Święto Ofiarowania Pańskiego. Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za wszystkich powołanych, szczególnie z naszej parafii. Poświęcenie gromnic. Msze Święte: Bobrówka – 15.30, Ryszkowa Wola – 17.00. Dzieci klasy III w R.W. otrzymają książeczki i medaliki. W B. książeczki. Taca mszalna jest przeznaczona na klasztory klauzurowe.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W śr. św. Błażeja. Poświęcenie jabłek, Msza Święta w Bobrówce o 17.00. Od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca i spotkanie z bierzmowanymi z kl. VII. W czw. pierwszy czw. miesiąca, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Od 16.00 – 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. W pt. wsp. św. Agaty, błogosławieństwo chleba, wody i soli. W sob. wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.

4.W pt. pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 w Ryszkowej W. a następnie w Bobrówce. Pojadę do tych u których byłem przed Bożym Narodzeniem. Msza Święta w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej W. o 17.00 i  spotkanie z bierzmowanymi z kl. VII. Proszę spowiadać się już od poniedziałku.        W sob. pierwsza sob. miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła i za odśnieżanie. Bóg zapłać. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

 

Intencje   mszalne:  od 01.02 – 07.02.2021

Pon.:+ Czesław Węgrzyn

Wt.: Matki Bożej Gromnicznej:

15.30    B. O zdrowie i bł. Boże i opiekę MB dla s. Marii

17.00   R.W.O zdrowie dla Ignacego

Śr.: + Jan i Anna

Czw.:+ Anna Błażejewska

Pt.: 16.00 B. O nawrócenie grzeszników

17.00 RW  Z róży Kazimiery Sidor o bł. Boże w int.

sióstr i ich rodzin

Sob.: Dziękczynna z prośbą o zdrowie bł. Boże

i opiekę MB

Niedziela:

7.30: Z róży Janiny Zagrobelnej za siostry i ich rodz.

dziękczynna

9.30:  + Zofia od syna Roberta

11.00: Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia