Ogłoszenia 3 NZ B 2021 Niedziela Słowa Bożego

3 Niedziela Zwykła B                                                                   24.01.2021

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Dziś Niedziela Słowa Bożego ogłoszona przez Papieża Franciszka. 24.01.2021 tj. dzisiaj będzie miała miejsce wizyta duszpasterska abpa Adama Szala w naszych rodzinach przez Radio Fara godz.14.45. Zachęcam do słuchania.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła, we wt. wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów w czw. św. Tomasza z Akwinu w sob. bł Bronisława Markiewicza, prezbitera

4.W czw. od 16.00-17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam.

5.Zapowiedzi: Mateusz Panek s. Tadeusz i Elżbiety Micek, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Patrycja, Małgorzata Skrzypek c. Józefa i Renaty Magda, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego.zap.2

6.W ostatnią niedziele odbyło się zebranie rady parafialnej w Ryszkowej Woli. Między innymi ustalono dalszy ciąg prac przy wymianie pokrycia dachowego i elewacji na naszym kościele i  próbę pozyskania środków na ten cel ze źródeł państwowych i samorządowych. Rada parafialna prosi również by wpłacać na ten cel po 15zł. miesięcznie plus dodatkowo 300zł. na rok od pełnej rodziny. Swoich pieniędzy w banku mamy 59760zł. Pozostało do zrobienia: Wszystkie dachy poniżej kopuły dużej, cztery małe kopułki, elewacja całego kościoła i odnowienie dzwonnicy. wszystkie te prace będą kosztować około 620 tyś. zł. Już na remont kościoła wydaliśmy 500 tyś. Prosimy o zrozumienie i wpłaty.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję tym, którzy odśnieżali przy kościele i przy parafii.

Intencje   mszalne:  od 25.01 – 31.01.2021

Pon.:+ Stanisław Cieszyński od córki Marty

Wt.: + Irena Opiela

Śr.:+  Dantis

Czw.:+ Stanisław Cieszyński od córki Jadwigi i Romka

Pt.: O nawrócenie grzeszników

Sob.: Za dusze w czyścu

7.30: Z róży Marii Cienki podziękowanie z prośbą dla

sióstr i ich rodzin

9.30: + Grzegorz Drozd 3 rocz. śm.

11.00: Za parafian