Ogłoszenia 5 N Wielkiego Postu A 2020

5 Niedziela Wielkiego Postu A                                                                   29.03.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Od dzisiejszej niedzieli zasłaniamy krzyże do liturgii Wielkiego Piątku. Najbliższa niedziela to niedziela Palmowa(poświęcenie palm). Prenumerata czasopism:Niedziela-78zł, Arka-15zł, Promyczek-15zł, Miłujcie się-5zł.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00 przez cały tydzień.              Na Msze św. i nabożeństwa w niedziele i w tygodniu zapraszam tylko tych, którzy mają zamówione intencje mszalne. Podyktowane tj. bezpieczeństwem  ze względu na epidemię koronawirusa.

3.W środę Msza św. w Bobrówce.  W każdy dzień, oprócz piątku można korzystać ze spowiedzi św. od godz. 16.00 do 18.00.   W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

4.W związku z zaistniałą sytuacją w pierwszy piątek kwietnia nie będę odwiedzał chorych komunią św. Mogę odwiedzić tylko tych chorych i starszych, którzy wcześniej zostaną zgłoszeni.

5.W pierwszy piątek w Bobrówce o 16.00 droga krzyżowa i Msza św. w Ryszkowej Woli o 18.00 droga krzyżowa i Msza św.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 30.03 – 05.04.2020

Pon.: + Eugeniusz Broda 3 rocz. śm.

Wt.: + Józefa(f) Koszła od wnuka Marcina z rodz.

Śr.: + Mieczysław Serafin od dzieci

Czw.: + Grażyna Wyczawska i Zofia Dyl

Pt.:  B +Eugeniusz Różański

RW +Maria Kisała i Mieczysław Magryś

Sob.: Dziękcz. błagalna za rodzinę

7.30: Za parafian

9.30: + Irena Lis

11.30: + Bazyli 6 rocz. śm.