Ogłoszenia 1 N Wielkiego Postu A 2020

1 Niedziela Wielkiego Postu A                                                                   01.03.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Dziś taca przeznaczona na seminarium w Przemyślu.Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Wpłaty: Bobrówka, Gościniec2  1740zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. W środę święto św. Kazimierza królewicza. Od 16.00 w Bobrówce spowiedź przed pierwszym piątkiem.

3.W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Od 16.00 spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz.17.00.Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4.W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od godz.8.00.W piątek Droga krzyżowa w Bobrówce o godz. 16.00 i Msza św. W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.30 a następnie Msza Święta. W przyszłą niedzielę Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:  od 02.03 – 08.03.2020

Pon.: + Wiesław Brudek od żony

Wt.:W 90 rocz. ur. Marii Msza dziękczynna z prośbą

o bł. Boże

Śr.: +Katarzyna Bawoł z róży Mołdoch Danuty

Czw.: Za młodzież ze straży grobowej z prośbą o łaski

i bł. Boże

Pt.: B – Dziękczynna za powołanie do zakonu i prośba

o zdrowie dla s. Marii

RW +Stanisława(f) Żaczek od córki Urszuli z rodz.

Sob.: O potrzebne łaski i zdrowie na dalsze lata życia

od córek i zięciów

7.30: Za parafian

9.30: + Agnieszka Banaś

11.30:+Piotr Kazior 9 rocz. śm.