Ogłoszenia 7 NZ A 2020

7 Niedziela Zwykła C                                                                   23.02.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość, za uzależnionych oraz ich rodziny.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Wpłaty: Ryszkowa Wola: Maje-Chodanie 5535zł, szkoła-kościół 2230zł,Bobrówka:Gościniec1 1590zł, Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę składka na seminarium w Przemyślu.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.

3.W środę, Środa Popielcowa. Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post (ilościow).Wstrzemięźliwość obowiązuje od 14 roku życia a post od 18 do 60 roku życia. Rodzice powinni się zatroszczyć, aby także dzieci były wprowadzane w ducha pokuty. Msza Św. z obrzędem posypania głów popiołem w Bobrówce o 15.30. W Ryszkowej Woli Msza Św. o 17.00.W śr. będzie taca, jako jałmużna postna przeznaczona na potrzeby osób z niepełnosprawnością w Przeworsku. Organizatorem tej akcji jest Ks. Rząsa. z Jarosławia, który bardzo prosi o ofiarność.

4.W piątek w Bobrówce Droga Krzyżowa o 16.00 i obrzęd komunii św. W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 i Msza Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5.Zapowiedzi: Mateusz, Kamil Ficek s. Adama i Bożeny Korpeta, ur. Przeworsk, stanu wolnego i Patrycja, Sylwia Bocoń, c. Piotra i Doroty Komenda, ur. Lubaczów, stanu wolnego. zap.2

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. W Wielkim Poście nie stawiamy kwiatów. Proszą nie robić żadnych dekoracji z kamieni, chleba czy innych rzeczy. Pusty ołtarz sam w sobie jest symbolem.

Intencje   mszalne:  od 24.02 – 01.03.2020

Pon.:+ Władysław Gawura 33 rocz. śm.

Wt.:+ Stanisława(f) Żaczek od córki Teresy i Eli

Śr.:B. 15.30 Z róży St. Zazuli w int. braci i ich rodzin

RW 17.00 Za strażaków żywych i zmarłych

Czw.: W int. Justyny w 18 rocz. ur.o zdrowie bł. Boże

Pt.:O zdrowie dla Jadwigi

Sob.:+ Józefa(f) Koszła od wnuczki Moniki

7.30:+Julia Magryś 8 rocz. śm.

9.30: +Andrzej Raba

11.30:Za parafian