Ogłoszenia 3 NZ A 2020

Ogłoszenia

3 Niedziela Zwykła A                                                                   26.01.2020

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Dziś Niedziela Słowa Bożego ogłoszona przez Papieża Franciszka.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr. spotkanie dla bierzmowanych z kl. VIII. po Mszy św. w Bobrówce. W czw. w spotkanie dla ministrantów i Maryjek po Mszy św. W pt. spotkanie dla bierzmowanych z kl. VIII w Ryszkowej Woli.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. wsp. św. Tomasza z Akwinu doktora Kościoła, w czw. bł Bronisława Markiewicza, w pt. św. Jana Bosko. W sob.  pierwsza sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP. Kandydaci tak z pośród dziewczynek jak i chłopców zostaną przyjęci do Maryjek i do ministrantów

4.W niedziele Święto Ofiarowania Pańskiego(Matki Bożej Gromniczej). Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za wszystkich powołanych, szczególnie z naszej parafii. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Dzieci klasy III na sumie otrzymają książeczki. Po Mszy św. zapraszam rodziców na krótkie spotkanie. Taca mszalna jest przeznaczona na klasztory klauzurowe i kurie. W niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych.

5.W przedostatnią sobotę w Bobrówce odbyło się spotkanie rady parafialnej. Radni ustalili, że wysokość składki na kościół nie ulega zmianie tj.15zł. od pełnej rodziny na miesiąc i połowę tej składki od osób samotnych i nie zamężnych. Radni proszą jeszcze by ci którzy nie wpłacili na kaplice uzupełnili zaległą składkę. W kaplicy jest jeszcze do wykonania ścianka oddzielająca ubikacje od reszty pomieszczenia. Na koncie kościelnym mamy 15213zł.

6.W ostatnią niedziele odbyło się zebranie rady parafialnej w Ryszkowej Woli. Między innymi ustalono dalszy ciąg prac przy wymianie pokrycia dachowego na naszym kościele i  próbę pozyskania środków na ten cel ze źródeł państwowych i samorządowych. Rada parafialna prosi również by wpłacać na ten cel po 15zł. Miesięcznie plus dodatkowo 300zł. Na rok od pełnej rodziny. Swoich pieniędzy w banku mamy 108377zł. Sama główna kopuła będzie kosztować między 200000 a 300000 tyś. zł. Prosimy o zrozumienie i wpłaty.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

 

Intencje   mszalne:  od 27.01 – 02.02.2020

Pon.:+ Władysław Długoń, Marian i Arian od kuzy. Janiny

Wt.: W 1 rocz. ur. Marceliny o bł. Boże i zdrowie

Śr.:+ Władysław Kwoka

Czw.:+ Stanisława(f) Żaczek od rodz. Komendów

Pt.:+ Grzegorz Drozd od żony z dziećmi

Sob.:własna

Niedziela:

7.30: +Stefan Sobota i Bronisławę(f),Stanisława(m) Szpunar

9.30: + Andrzej Raba od Kardasińskiej

11.00: Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia