Ogłoszenia 2 NZ A 2020

Ogłoszenia

2 Niedziela Zwykła A                                                                   19.01.2020

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, pt. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła w sob. święto nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny. Dzisiaj.św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji.

4.W śr. Msza św. w Bobrówce.

8.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. 11 stycznia zakończyłem wizytę duszpasterską (kolęde). Odwiedziłem 264 rodziny naszej parafii. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, serdeczne przyjęcie mnie  za ofiary złożone z tej okazji i za życzliwość.

 

Intencje   mszalne:  od 20.01 – 26.01.2020

Pon.:+ Stanisława (f) Żaczek z róży Cienki Maria

Wt.: + Helena, Jan i Emilia Łanucha

Śr.: + Helena Słotwińska

Czw.: + Kazimiera (f) Walczak

Pt.: + Anna i Jan Kasperek

Sob.: + Eugenia, Ludwik, Bolesław, Mariusz, Stanisław

i Edward Sidor

Niedziela:

7.30:Za parafian

9.30: + Jan i Janina Mazur

11.00: 10 rocz.ślubu Pawła i Barbary i o zdrowie dla

dzieci

 

Napisano w Ogłoszenia