Ogłoszenia Wniebowstąpienie Pańskie C

Wniebowstąpienie Pańskie  C                                        02.06.2019

Dziękuję Panu Bogu za dzisiejszą uroczystość,Bóg zapłać Ks.Zbigniewowi Kuc wikariuszowi z Szówska za przewodniczenie naszej liturgii i za słowo Boże,Bóg zapłać wszystkim kapłanom na czele z ks.Dziekanem.Za chwile będzie wystawienie,litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja.Po nabożeństwie zapraszam kapłanów do świetlicy.

1.W przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00 W Bobrówce 9.30.Trwa nowenna do Ducha Świętego.Dziś zmiana tajemnic różańcowych.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.

3.W środę Msza Św. w Bobrówce o 18.00 od 17.00 spowiedź przed I piątkiem.Spotkanie z bierzmowanymi z kl.VIII i III gimnazjum.

4.W czwartek I-czwartek miesiąca,wystawienie i adoracja od 17.00-18.00 oraz spowiedź przed I piątkiem. W  piątek od godz.8.00 pojadę do chorych.Msza Św. w I piątek w Bobrówce o17.00 a Ryszkowej W. o 18.00.Po Mszy św. spotkanie z bierzmowanymi z kl.VIII i III gimnazjum.

5.Mamy nowy baldachim,Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy pracowali przy jego usztywnieniu,odnowieniu drzewców i powieszeniu.Mamy nowe obrusy i baner na nasze święto,Bóg zapłać tym ,którzy za sponsorowali te zakupy.Bóg zapłać małżeństwu które pracowało w tym tygodniu przy plebani. Rekolekcje parafialne będą 16.06.2019 i będzie je głosił Ks. Franciszek Rząsa.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki,proszę wykosić wokół kościoła.W Bobrówce w sobote o godz.19.00 spotkanie rady parafialnej w świetlicy.Zapraszam.

Intencje mszalne:03.06. – 09.06.2019

pon.własna

wt.Za parafian

śr.+Paraskiewie(f) i Józef

czw.+Bolesław Sidor od sołtysów gminy Wiąz.

pt.B O nawrócenie grzeszników

R W W 30 rocz.ślubu Elżbiety i Grzegorza dziękcz.

sob.+Bronisława(f),Edward i Stanisław(m)

niedziela: