6 N Wielkanocna C

6 Niedziela Wielkanocy C                                           26.05.2019

1.W przyszłą niedzielę porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 9.30. W Bobrówce-odpust o godz.12.00.Jest to niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwa miesiąc maj.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.W pon. spotkanie z bierzmowanymi z kl.VIII. i z kl.III gimnazjum.

3.W środę Msza Św. w Bobrówce o 18.00.Przed Mszą spotkanie z bierzmowanymi.

4.W pn, wt. i śr. (Dni Krzyżowe) modlimy się o urodzaję. Będą procesje błagalne wokół kościoła.W pt. początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego i zakończenie nabożeństw majowych.Od sob. rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe.W sob. pierwsza sob. miesiąca,zapraszam na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

5.Od 12.06-14.06.2019 w naszej parafii odbędą się rekolekcje przed uroczystością 50-lecia.Proszę zarezerwować sobie czas na te dni.Rekolekcje wygłosi Ks. Krzysztof Pastuszak z Krościenka.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.W Bobrówce proszę Gościniec 2.W B kto weźmie alby do prania przed odpustem.W RW proszę wykosić cmentarz.Za kościo. i Górki.

Intencje mszalne:27.05. – 02.06.2019

pon.+Mariusz Sidor od rodz.Rokosz

wt.+Bolesław Sidor od rodz. Żyłów

śr.+Krzysztofa (f) Drozd

czw.O nawrócenie grzeszników

pt.+Stefania(f) Broda 5 rocz. śm. od

syna Edwarda z żoną

sob.O zdrowie i bł Boże dla rodz. Sadurskich

niedziela:

7.30.+Józefa(f) 1 rocz. śm. i zm. z rodz.

9.30 RW Za parafian

12.00 B +Stefania(f) Gołdy  (odpust)