Ogłoszenia 4 N Wielkanocna C

4 Niedziela Wielkanocy C                                           12.05.2019

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.30,pół godziny później,  B: 9.30.następnie procesja do figurki Św.Floriana , poświęcenie i błogosławieństwo. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, to Światowy Dzień Modlitw o Powołania.Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.Trwa miesiąc maj.Wpłaty:RW Osiedle – 2360zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.W poniedziałek Msza Św.o godz.16.00. W pn. odpust w Nielepkowicach.W sob.Msza św. o godz.7.00 rano

3.We wt.święto św. Macieja,Apostoła, w czw.16.05.19 święto św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika,patrona Polski, modlimy się również do J P II.

4.W środę Msza Św. w Bobrówce o 18.00 i spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII i III gimnazjum.

W czw.spotkanie z bierzmowanymi z kl.VIII.

5.W piątek po Mszy Św. spotkanie z bierzmowanymi z kl. III gimnazjum.

6.Zapowiedzi: Zapowiedzi:B- Emil, Bogusław Rokitowski, s.Władysława i Ireny Różańskiej, ur.Jarosław, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Sylwia, Ewelina Żeńczak, c. Adama i Krystyny Plęs, ur. Jarosławiu, zam. Wietlin Osada, stanu wolnego, zap.2.

7.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.W sob. pielgrzymka komunijna w Bobrówce autokar będzie o godz. 7.45, a w Ryszkowej W. o 8.00 na parkingu przy kościele.

Intencje mszalne:13.05. – 19.05.2019

pon.O powrót do zdrowia dla Jadwigi

wt.+Zofia i Grażyna

śr.W dniu urodzin o potrzebne łaski

czw.+Julia Kuc od rodz. Dyrda

pt.własna

sob.+Bolesław Sidor od córki z rodz.

niedziela:

7.30.+Stanisława(f) Opiela od córki Urszuli

z mężem

9.30.Z róży Zazula Krystyna o zdrowie dla

sióstr i ich rodzin    (poświę.figurki św. Floriana)

11.30. Za parafian