Ogłoszenia 3 N Wielkanocna C

3 Niedziela Wielkanocy C                                           05.05.2019

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.00  B: 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych jest to pierwsza niedziela miesiąca, taca przeznaczona na potrzeby archidiecezji.Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. W ostatnią niedzielę do puszki na Caritas zebrano 545zł. Bóg zapłać.

2.Za tydzień  Niedziela Dobrego Pasterza, to Światowy Dzień Modlitw o Powołania.Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

3.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.W środę Msza św. w Bobrówce o godz.16.30. i odpust w Koniaczowie o godz. 18.00.

4.W śr. św. Stanisława, biskupa i męczennika, imieniny ks. Bp. Stanisława Jamrozka.Módlmy się w Jego intencji.

5.Zapowiedzi:B- Emil, Bogusław Rokitowski, s.Władysława i Ireny Różańskiej, ur.Jarosław, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Sylwia, Ewelina Żeńczak, c. Adama i Krystyny Plęs, ur. Jarosławiu, zam. Wietlin Osada, stanu wolnego, zap.1.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje mszalne:06.05. – 12.05.2019

pon.+Stanisław Nawłoka od rodz. Gawura i Raba