Ogłoszenia 1 N W Postu C

1 Niedziela Wielkiego Postu C                                                                   10.03.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale.Wpłaty:kościół-Górki 1580zł.skrzyżowanie-szkoła 3960zł.Bóg Zapłać.Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes.Na Hospicjum w Jarosławiu w środę popielcową zebrano 1453zł. Bóg zapłać.

2.W tygodniu Msze Święte o 17.00.We wtorek po Mszy św.spotkanie dla bierzmowanych z kl.VIII.

3.W środę Msza św. w Bobrówce i spotkanie z bierzmowanymi z kl.VIII i III gimnazjum.

4.W piątek Droga krzyżowa w Bobrówce z obrzędem Komunii Świętej o godz. 16.00.W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 a następnie Msza Święta. Po Mszy Świętej spotkanie z bierzmowanymi z kl.III gimnazjum.W sobotę 16-sty dzień miesiąca modlimy się do św.Jana Pawła II.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Bóg zapłać za dekoracje na Wielki Post.Bobrówka:Bóg zapłać za pracę na cmentarzu, P.elektrykowi za ogromnienie,a wszystkim pozostałym za pracę przy układaniu kostki i niwelowaniu terenu,dziękuję panom i paniom za pracę przy obcinaniu tui przy kościele.Bóg zapłać P.wójtowi za zangażowanie i pomoc.                                                24 marca godz. 16.00 w kościele w RW będzie spotkanie przed pielgrzymkowe.Zapraszam.

Intencje   mszalne:  od 11.03 – 17.03.2019

Pon.:Za dusze w czyścu cierpiące

Wt.:zm.Stanisław Nawłoka od sąsiadów Bednarskich i Litwin

Śr.:W 1 rocz. ur.Izabelki i w int. całej rodzi.

Czw.:zm.Mariusz Sidor od wujka Andrzeja z Krzywego

Pt.:zm.Mariusz Sidor od cioci Zofii z Sanoka