Ogłoszenia 8 NZ C

8 Niedziela Zwykła C                                                                   03.03.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości.Zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość, za uzależnionych oraz ich rodziny.Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Wpłaty:R W:Osiedle-1585zł. Bóg zapłać.Dzisiejsza składka na seminarium w Przemyślu.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.Tylko w pon. Msza św. o godz. 7.00 rano.W pon. Święto św. Kazimierza,królewicza.

3.W środę, Środa Popielcowa.Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post (ilościow).Wstrzemięźliwość obowiązuje od 14 roku życia a post od 18 do 60 roku życia. Rodzice powinni się zatroszczyć, aby także dzieci były wprowadzane w ducha pokuty. Msza Św. z obrzędem posypania głów popiołem w Bobrówce o 15.30. W Ryszkowej Woli Msza Św. o 17.00.W śr. będzie zbiórka do puszek na potrzeby hospicjum w Jarosławiu,bardzo proszę o ofiarność.

4.W czwartek I-szy czwartek miesiąca. Dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa,oraz modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W tym dniu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do 17.00.Zapraszam.

5.W piątek w Bobrówce Droga Krzyżowa o 16.00 i obrzęd komunii św. W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 i Msza Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.Trzeci dzwon na 50-lecie parafii.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. W Wielkim Poście nie stawiamy kwiatów.Proszę by we wtorek po zdejmować kwiaty z ołtarzy.

Intencje   mszalne:  od 04.03 – 10.03.2019

Pon.:zm.Bolesław Sidor od sąsiada Brody z rodz.

Wt.:zm.Leon i Helena

Śr.:zm.Kazimierz Kardasiński 19 rocz. śm.

Czw.:Za dusze w czyścu cierpiące

Pt.:zm.Władysław Janowski od parafian

Sob.:zm.Bolesław Sidor od chrześniaka Krzysztofa z rodz.

7.30:Z róży Marii Cienka,podziękowanie z prośbą o bł,Boże

opiekę MB dla sióstr i ich rodzin

9.30: zm.Paraskiewia Wujtów i Maria Czarny

11.30:Za parafian