Ogłoszenia Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata B

Ogłoszenia

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  B                                                                 25.11.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Poświęcenie opłatków. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pt. święto św. Andrzeja Apostoła.Do pt. w  każdy dzień po Mszy św. są wypominki.Proszę parafian z rejonu szkoła – kościół i Górki aby przygotowywali dekoracje przez najbliższy rok,tj. Adwent,Boże Narodzenie i następne uroczystości.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.

4.W sobotę I-sza sobota miesiąca, wynagradzamy Niepokalanemu Sercu N M P.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę o podlewanie kwiatów.W zakrystii są do nabycia świece wigilijne.

Intencje   mszalne:26.11 – 02.12.2018

Pon.:zm.Mariusz Sidor od sąsiada Brody z rodz.

Wt.:zm.Mariusz Sidor od rodz. Zająców

Śr.:zm.Irena Lis 5 rocz. śm.

Czw.:zm.Władysław Piątek od rodz. Czachorów

Pt.:zm.Grzegorz Drozd od druhen i druhów OSP B.

Sob.:W int.Miłosza z okazji 10 ur. o bł. Boże

Niedziela:

7.30:zm.Józef i Michalina Tabin

9.30 zm.Julia Szynal od córki Anny z rodz.

11.00 Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia