Ogłoszenia 33 NZ B

Ogłoszenia

33 Niedziela Zwykła B                                                                   18.11.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. Wsp. św. Rafała Kalinowskiego, w śr.Wsp. Ofiarowania NMP, w czw. Wsp. św. Cecylii,dziewicy i męczennicy. Trwa miesiąc listopad, można zyskiwać odpusty za zmarłych.W każdy dzień po Mszy św. są wypominki.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.Tylko w czw. rano o 7.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.

4.W niedziele po sumie proszę rodziców młodzieży bierzmowanej z kl. VIII i III gimnazjum na krótkie spotkanie.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę o podlewanie kwiatów.Są już świece wigilijne można je nabyć w zakrystii.Bóg zapłać Panu Leszkowi za prace na rzecz parafii.

Intencje   mszalne:19.11 – 25.11.2018

Pon.:zm.Józef Komenda

Wt.:O zdrowie i bł. Boże w rodzinie

Śr.:zm.Stefania i Stefan Broda od wnuka Michała z rodz.

Czw.:zm.Feliks,Roman i Julian od bratowej Marii

Pt.:Za zm. z rodz. Knap i Stopyra

Sob.:zm.Maria,Władysław i z rodz.Hnatków

Niedziela:

7.30:W 90 rocz.ur.Józefy(f) o bł. Boże i poiekę MB

9.30:zm.Ludwik 1 rocz.śm. i Anielę Jędruchów

11.00 Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia