Ogłoszenia Trójcy Przenajświętszej B

Trójcy Przenajświętszej B                                           27.05.2018

1.Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii  św.wielkanocnej.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00. W poniedziałek zbiórka dla ministrantów. W środę w Bobrówce Msza Św. i spotkanie dla ministrantów.Spowiedź od 17.00.

3.W czwartek Boże Ciało. Msza Św. 7.30 i 9.30 w kościele,w Bobrówce o 14.00, proszę o przygotowanie ołtarzy. RW:1 na parkingu Górki,2 rodz. Sobotów,3 rodz. Kuc, rodz.Sopyła. Proszę sąsiadów o pomoc.W Bobrówce proszę by przygotowali ołtarze mieszkańcy Pomu. Można zyskać odpust za udział w procesji.W oktawie procesje w okół kościoła.Proszę by dzieci przyszły do sypania kwiatków i do dzwonienia,dzieci I-kom.proszę by przyszły w strojach komunijnych.Na procesje proszę by zabrać chorągwie i obrazy.W czwartek kończą się nabożeństwa majowe.

4.W tym tygodniu I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. Proszę spowiadać się już od początku tygodnia.W piątek do chorych pojadę od godz. 8.00.Msza św. w B o godz.16.30 w RW o18.00.W sobotę czcimy NS Najświętszej Maryii Panny.W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.Zapowiedzi:B- Piotr Nowosiadłyk, s.Jana i Adeli Abramowicz ur.Jarosław, zam. Laszki, stanu wolnego i Aneta,Maria Kielar , c.Leszka i Zofii Norek, ur.Jarosławiu, zam.Bobrówka, stanu wolnego, zap.1

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje mszalne:28.05. – 03.06.2018

pon.zm.Grzegorz Drozd od Mariana Zazula z rodz.

wt.zm.Michał i Helena Janowscy

śr.z Bobrówki

czw:7.30 Za strażaków z OSP RW

9.30 Za parafian

14.00 B:Za dzieci rocznicowe z B

pt.B-Za Ha.

RW zm.Edward Komenda od chrześniaka

Edwarda z rodz

sob.Dzięk. w 10 rocz. ślubu Teresy i Tomasza

z proś. o dalsze łaski dla całej rodz.

niedziela:

7.30.zm.Edward,Stanisław i Bronisława(f)