Ogłoszenia Zesłanie Ducza Świętego B

Zesłanie Ducha Świętego B                                         20.05.2018

1.Dzisiaj Zesłanie Ducha Świętego.Możemy zyskać odpust zupełny za pobożne publiczne odmówienie hymnu „ O Stworzycielu..”W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii  św.wielkanocnej.Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte B-16.30,RW-18.00.W tym tygodniu Msze o 18.00.

3.W czw. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msza Św. o 16.00.W Zapałowie bierzmowanie  o godz.18.00

4.Na pielgrzymkę komunijną wyjeżdżamy w sobotę o 7.30 z pod kościoła. Są jeszcze wolne miejsca.Koszt pielgrzymki to 50zł. od osoby.W sobotę msza św. rano o godz. 6.30.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.W B. dziękuję za przygotowanie odpustu w kościele i w świetlicy. R W.Dziękuję za wykoszenie cmentarza.

Intencje mszalne:21.05. – 27.05.2018

pon.Za zm. strażaków z RW i Eugeniusza Brodę

wt.zm.Edward Komenda i zm.rodzice Katarzyna

i Jan

śr.zm.Joanna Surma od całej rodz.

czw.Za parafian

pt.W 1 rocz.ur.Ani i 8 rocz.Daniela