Ogłoszenia 4 N Adwentu B

4 Niedziela Adwentu B                                                     24.12.2017

1.  Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30 i 11.00  Bobrówka 9.30. Wpłaty; W Ryszkowej W. wpłacono 210zł rejon Maje-Chodanie, oraz wpłacono 100zł rejon Kościół-Górki. Bóg zapłać.Dzisiaj przypada dzień imienin ks. Abpa Adama Szala módlmy się w jego intencji.
  2. W dniu dzisiejszym Wigilia, dzień oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego.Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Rozpocznijmy ją od modlitwy i czytania Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa. Śpiewajmy kolędy. Pasterki: Bobrówka:22.00 a Ryszkowa W.:24.00
  3. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30 i 11.00, Bobrówka: 9.30.W Boże Narodzenie można uzyskać odpust zupełny przez przyjęcie błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi”

4.We wtorek Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika.Porządek Mszy Świętych:R. W. 7.30 i 11.00 B:9.30.Poświęcenie owsa na sumie w Ryszkowej Woli i w Bobrówce. Msze Św. w tygodniu od środy do soboty o godz. 18.00. W śr. w Bobrówce spotkanie dla ministrantów.

5.We środę Święto św. Jana Apostoła błogosławieństwo wina (przynosimy je ze sobą).W czwartek  święto Świętych Młodzianków.W czwartek rozpoczynam kolęde. Od godz. 9.00 od rodziny Łobaz na Kącie do Pani Cyrek Marianny.W piątek Gościeniec 2 od godz. 9.00, od rodziny Paterek i Chysz do pana Rokitowskiego Władysława. W sobotę Gościniec 1 od godz. 9.00 od rodziny Sopyła Grzegorz do rodziny Matusik. Tylko domy przy drodze z Laszek do Makowiska. W sob. spotkanie dla ministrantów.

6.Za tydzień w niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, oraz zakończenie Roku Pańskiego 2017. Po Mszy Św. w Bobrówce i po sumie będzie nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku.Za udział w nabożeństwie i odśpiewanie hymnu „Ciebie Boga wysławiamy” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Kościół na święta przygotowują rejon skrzyżowanie-szkoła, w Bobrówce Kąt.Na chórz proszę pozostawić miejsce dla scholi.

.Intencje   mszalne:  od 25.12 – 31.12.2017

Pon. Boże Narodzenie:

7.30 zm. Z rodz. Magdziarz,Zemżycki,Krystyniaków

i Nienajadów

9.30 zm. Maria 14 rocz.śm. i Jan Norek

11.00 zm. Stanisława(f) i Kazimierz

Wt. św. Szczepan:

7.30 zm. Stefania Magdziarz od rodz. Kiedziuchów

z Niedzicy

9.30 zm. Anna Moskal

11.00 zm. Julia i Józef Magryś

Śr.zm.Mieczysław Leja

Czw. W int. rodziców,rodzeństwa,babci pozostałych

członków rodz. żywych i zmarłych

Pt.W 10 rocz.ślubu Henryka i Katarzyny o bł. Boże

Sob, W int. pielgrzymów (Częstochowy i Lichenia)

7.30  Dziękczynna za opiekę Bożą w Ryszkowej W.

z prośbą o bł. Boże w roku 2018 od OSP w Ryszkowej W

9.30  zm.Krzysztofa(f) Drozd od syna Pawła z rodz.

11.00  O zdrowie i bł. Boże w rodzinie