Ogłoszenia 3 N Adwentu B (GAUDETE)

3 Niedziela Adwentu B  (GAUDETE)                                                    17.12.2017

1. Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30. Wpłaty; R W Osiedle – 895zł. Bóg zapłać. W ubiegłą niedzielę do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie złożono 843zł.

2.W  tygodniu Msze św. roratnie w pon.18.00. W pozostałe dni tygodnia Msza św. rano o godz. 6.30. W śr. w Bobrówce Msza św. o godz. 18.00 ze względu na spowiedzi w dekanacie. Zapraszam dzieci z lampionami.

3.W piątek pojadę do chorych od 8.00.Można zgłaszać tych, których nie odwiedzam na I-sze piątki.

4.Od niedzieli, tj. od 17 do 24 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. Wielkie antyfony Adwentu.

5.Spowiedzi w dekanacie:pon. Zapałów, wt. Surochów,śr. Wiązownica, czw. Makowisko i Piwoda , pt.Jarosław – Szówsko.Zachęcam do spowiedzi tych którzy jeszcze nie byli.

6.Szukamy chętnych do wykonania stropo-sufitu w kaplicy cmentarnej w Bobrówce (bezpłatnie).

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

.Intencje   mszalne:  od 18.12 – 24.12.2017

Pon. zm.Ks. Stanisław Putyło

Wt. zm.Krzysztofa(f) Drozd od syna Piotra z rodz.

Śr. zm.Józef,Piotr i Maria Adamczyk od syna z rodz.

Czw.W int. Bogu wiadomej

Pt.  zm.Maria i Piotr Grenda

Sob,Dziękczy. za łaski dla mamy w 60 rocz. ur. z prośbą o

bł. Boże i opiekę MB dla całej rodz.

7.30  W 70 rocz. ur. taty o zdrowie, bł Boże i opiekę MB

9.30  Za parafian