Ogłoszenia 11 N Z A

11 Niedziela Zwykła A                                                                   18.06.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.Trwa oktawa Bożego Ciała Zapraszam rodziców z dziećmi.

3.W śr. św. Alojzego Gonzagi Msza św. w Bobrówce.Zakończenie oktawy Bożego Ciała w Bobrówce.Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4.W czw. w RW zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

5.W pt. Masza św. o 8.00 jest to zakończenie roku szkolnego.Zapraszam dzieci z rodzicami i całe Grono Pedagogiczne.Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje post.Za odmówienie aktu wynagrodzenia Najświę. Sercu P.Jezusa można zyskać odpust zupełny.Odpust w Zapałowie i Szówsku.

6.W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.W B dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.W sobotę w Bobrówce spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.00.

Zapowiedzi:B- Krystian Warchoł, s.Stanisława i Teresy Kardasińska ur.Jarosław, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Kinga,Gabriela Tomczyk , c.Waldemara i Anety Jakubik, ur.Jarosławiu, zam.Wietlin Osada, stanu wolnego, zap.2

Paweł,Adam Krasicki, s.Kazimierza i Mieczysławy    Barcz,ur.Jarosław,zam.Jarosław,stanu wolnego i Jadwiga Gorlej,c.Mieczysława i Zofii Gudanowskiej,ur.Jarosław,zam. Ryszkowa Wola,stanu wolnego,zap.2

Intencje   mszalne:  od 19.06 – 25.06.2017

Pon.: W 12 rocz. ślubu o bł.Boże dla całej rodziny