Trójcy Przenajświętszej

Trójcy Przenajświętszej                                           11.06.2017

1.Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii  św.wielkanocnej. Wpłaty B:Kąt-400zł.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00. We wtorek zbiórka dla ministrantów. W środę w Bobrówce Msza Św. i spotkanie dla ministrantów.

3.W czwartek Boże Ciało. Msza Św. 7.30 i 9.30 na Osiedlu,w Bobrówce o 14.00, proszę o przygotowanie ołtarzy. RW:1Rodzina Cienki,2.Lorenowiczi, Morawscy,3Bocoń,4Sobolewscy .Proszę sąsiadów o pomoc.  B: 1Rodzina Mazur Stanisław,2Konstantynowicz Mariusz,3 na rondzie ,4 Pacuła Piotr. Proszę sąsiadów o pomoc. Można zyskać odpust za udział w procesji.W oktawie procesje w okół kościoła.

4.W czw. w Rzeszowie jest koncert-Jednego serca i jednego Ducha, 15zł,autokar 17.20.

5.Zapowiedzi:B- Krystian Warchoł, s.Stanisława i Teresy Kardasińska ur.Jarosław, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Kinga,Gabriela Tomczyk , c.Waldemara i Anety Jakubik, ur.Jarosławiu, zam.Wietlin Osada, stanu wolnego, zap.1

Paweł,Adam Krasicki, s.Kazimierza i Mieczysławy    Barcz,ur.Jarosław,zam.Jarosław,stanu wolnego i Jadwiga Gorlej,c.Mieczysława i Zofii Gudanowskiej,ur.Jarosław,zam. Ryszkowa Wola,stanu wolnego,zap.1

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje mszalne:012.06. – 18.06.2017

pon.Gregorianka Mieczysław Magryś

wt.Greg.(koniec)

śr.zm.Stefania(F),Jan i Marcin Lewek

czw:7.30 Za parafian

9.30 O zdrowie i opiekę MB dla c. rodziny

14.00 B:

pt.O zdrowie i bł Boże dla Łuc Danuty

sob. O szczęśliwy powrót do zdrowia

dla Jadwigi i Małgorzaty

niedziela:

7.30.zm.Jolanta Nachacz 12 rocz.śm.

9.30.5 rocz. ur. Izabeli Moskal o bł Boże

i opiekę MB