Ogłoszenia 03.04.2016

Niedziela Miłosierdzia

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.00 , 11.00 B: 9.30. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna. Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele możemy zyskać odpust zupełny (przez cały rok). Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Taca mszalna na seminarium. Składamy skarbonki wielkopostne. Po Mszy Świętej zbiórka do puszki na Caritas. Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł, Arka – 18 zł, Promyczek – 15 zł. Miłujcie się – 4 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00. W piątek o 19.00.

3. Jutro liturgiczna Uroczystość Zwiastowanie Pańskiego – Dzień Świętości Życia – modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

4. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00.

5. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji wszystkich powołanych do służby Bożej.

6. W piątek Msza Święta o 19.00 (kongregacja w Przemyślu). Spotkania RAM-u nie będzie.

7. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn. + Jan
– wt. w intencji Bogu wiadomej
– śr. B: + Irena Lis
– czw. dzięk. za opiekę i otrzymane łaski.
– pt 19.00 – o Boże błog. i opiekę MB dla rodziców w 25 rocznicę ślubu
– sob. + Jan, Maria, Jan