Ogłoszenia 28.03.2016

Poniedziałek Wielkanocny

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30 , 11.00 B: 9.30. Wpłaty: RW: 865 zł. Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł, Arka – 18 zł, Promyczek – 15 zł. Miłujcie się – 4 zł. Przeżywamy Oktawę Wielkanocy tzw. biały tydzień, jest to przedłużenie świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00.

3. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00 . Od 17.00 okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem miesiąca.

4. We czwartek spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca w Ryszkowej Woli od 17.00.

5. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 17.00 a w Ryszkowej Woli o 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.

6. W sobotę pierwsza sobota miesiąca.

7. W następną niedzielę, pierwsza niedziela miesiąca i zmiana Tajemnic Różańcowych. Niedziela adoracyjna – Niedziela Miłosierdzia. Taca na seminarium. Po Mszach Świętych składka do puszek na „Caritas”. Rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia.

8. Podziękowania: RW i B:
RW: – Osiedlu – za przygotowanie dekoracji kościoła
B: – Parafianom z Gościńca – za przygotowanie dekoracji kościoła
RW: – Scholi – za liturgiczna oprawę Wielkanocy
RW i B: – Strażakom i młodzieży męskiej za straż przy Bożym Grobie
RW i B: – Służbie Liturgicznej – ministrantom
RW i B: – Osobom czytającym i śpiewającym podczas liturgii
RW i B: – za wykonanie palm do kościoła

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– wt. + Zofia Dyl i Grażyna Wyczawska, w 3 rocznicę śmierci
– śr. B: dziek. z prośbą o zdrowie i Boże błog., opiekę MB dla Darii, Szymona i ich rodziców
– czw. + Grażyna Wyczawska, Zofia Dyl
– pt B: + Stefania, Stefan Broda, + Michał Kurdziel