Ogłoszenia 03.01.2016

2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na seminarium. Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł, Arka – 17 zł, Promyczek – 13 zł, Miłujcie się – 10 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte rano o 7.00 ze względu na Wizytę Duszpasterską.

3. We środę, 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Święto obowiązkowe. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy Świętej. Taca mszalna przeznaczona jest na misje.

4. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za wszystkich powołanych do służby Bożej.

5. W następną niedzielę święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewamy do 2 lutego.

6. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. + Mieczysław Ludwikowski (od syna Andrzeja z rodziną)
– wt. + Stanisław Kuroś (od siostrzeńca Łukasza Kosowskiego z rodziną)
– śr. 7.30 – RW: + Jan Małek w rocznicę śmierci
9.30 – B: + Stefan Grela 20 rocznica śmierci