Ogłoszenia 27.12.2015

Niedziela Świętej Rodziny

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. Dzisiaj błogosławieństwo wina.

2. W tym tygodniu Msze Święte od poniedziałku do środy w Bobrówce o 8.00 i następnie Wizyta Duszpasterska.

3. We czwartek zakończenie Roku Pańskiego 2015. Rano pojadę z Komunią Świętą do chorych od godz. 8.00. Najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Po południa zapraszam na Msze Święte. Podziękujmy Panu Bogu za wszelka dobra otrzymane w mijającym roku. Msze Święte: Borówka: 15.00 a w Ryszkowej Woli o 17.00. Za udział w tym Nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

4. W piątek Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Dzień modlitwy o pokój. Jest to święto nakazane, czyli mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30 i 11.00, Bobrówka: 9.30. Jest to także pierwszy piątek miesiąca.

5. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta w Ryszkowej Woli o 7.00. Od godz. 9.00 Wizyta Duszpasterska w Bobrówce.

6. W następną niedzielę pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych.

7. RW, B: Dziękuję za świąteczną dekorację kościołów (RW: Osiedle; B: Gościniec). Dziękuję za przywiezienie choinek do kościoła. Dziękuję naszej scholi. O sprzątanie kościoła proszę następne osoby z kolejki.

8. Intencje mszalne:
– pon. B: dziek. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę MB dla rodziny
– wt. B: + Genowefa, Jan, Mieczysław
– śr. B: + Eugeniusz Wojciechowski (od Janiny i Stefana z rodziną)
– czw. B: + Barbara
RW: dzięk. z prośbą o Boża opiekę i ochronę od wszelkich nieszczęść
– pt. 7.30 – RW: za parafian
9.30 – B: + Eugeniusz Wojciechowski
11.00 – RW: + Stanisława (f), Kazimierz
– sob. 7.00 – + Stanisław Kuroś (od siostry Małgorzaty i syna Dawida)
– ndz. 7.30 – RW: + Władysław
9.30 – B: + Kamil Podkościelny
11.00 – RW: za parafian

Napisano w Ogłoszenia