Ogłoszenia 22.02.2015

1 Niedziela Wielkiego Postu B

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1500  Gorzkie Żale i Msza Święta, B: 930  Msza Święta i Gorzkie Żale. Wpłaty: RW: 4 330 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte  codziennie o 1700. We wtorek rano o 700.

3. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1700. Po Mszy Świętej spotkanie dla III grupy do bierzmowania (kartka i długopis).

4. We czwartek po Mszy Świętej spotkanie dla III grupy do bierzmowania (kartka i długopis).

5. W piątek Droga Krzyżowa z obrzędem Komunii w Bobrówce o 1600, a w Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 1700 i następnie Msza Święta.

6. W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny (AD GENTES).

7. Stare zdjęcia – zakrystia.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   za parafian

– wt.

– śr.      B: o zdrowie i Boże błog. dla rodziców

– czw.  o zdrowie dla taty, Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.

– pt.     o zdrowie i Boże błog. dla matki i dziecka

– sob.   za parafian

– ndz.   730 –     RW: + Wiktoria Cieszyńska (gregorianka)

930 –     B: + Czesława Barys