Ogłoszenia 15.02.2015

6 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930  . Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości.

2. W tym tygodniu Msze Święte  codziennie o 1700.

3. Jutro 16-ty dzień miesiąca, Dzień Papieski, po Mszy Świętej adoracja do 1900.

4. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów.

5. We środę – Środa Popielcowa. Rozpoczynamy czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu, w którym przez modlitwę, uczynki pokutne i czynna miłość bliźniego przygotujemy  się do Świąt Wielkanocnych. W środę popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarm ów mięsnych (od 14 roku życia i post ilościowy (od 18 do 60 roku życia).  Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem: B: 1600 i RW: 1700. Za udział w Wielkim Poście w nabożeństwach Drogi Krzyżowej lub Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny.

6. W piątek Droga Krzyżowa z obrzędem Komunii w Bobrówce o 1600, a w Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 1700 i następnie Msza Święta.

7. W następną niedzielę zmiana porządku Mszy Świętych. RW: 730 i 1500 Gorzkie Żale i Msza Święta; B: 930 Msza Święta i Gorzkie Żale.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

9. Podziękowanie rodziny Wysockich za pomoc materialną.

– pon.   + Stanisław w rocznicę śmierci

– wt.     + Aleksander w 3 rocznicę śmierci

– śr.      B: + Czesława Barys (od mieszkańców Osiedla)

RW: za parafian