Ogłoszenia 13.07.2014

15 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930 .  Prenumerata czasopism: Niedziela – 60 zł, Arka – 10 zł, Promyczek – 12 zł. Miłujcie się – 8 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1800.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– wtorek – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
– środa – NMP z Góry Karmel

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800.

5. Zapowiedzi przedślubne:
RW: Sylwester Gabriel Komenda, s. Władysława i Kazimiery Węglarz, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola i Małgorzata Aneta Junik, c. Lesława i Ireny Nahacz, ur. Jarosław, zam. Zapałów, zap. 2

Paweł Jacek Jakubek, s. Stanisława i Marianny Skitek, ur. Jarosław, zam. Choisy Le Roi (Francja) i Małgorzata Justyna Bobel, c. Norberta i Barbary Bartoezek, ur. Jarosław, zam. Choisy Le Roi (Francja), zap. 1.

6. Dziękuję wszystkim, którzy w tym tygodniu pracowali przy budynkach gospodarczych. Pierwszy etap prac mamy zakończony. Pozostało jeszcze docieplenie stopów i malowanie.

7. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, za wykoszenie trawy wokół plebanii, o dyżur proszę następne osoby z kolejki (lilii nie stawiamy przy tabernakulum).

– pon.   za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o światło Ducha Świętego i potrzebne
łaski dla małżonków

– wt.     + Władysław