Ogłoszenia 06.07.2014

14 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930 .  Wpłaty: RW: 1 705 zł, B: 1 560 zł. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych. Taca mszalna jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1800.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– wtorek – św. Jana z Dukli, patrona naszej Archidiecezji
– piątek – święto św. Benedykta, patrona Europy
– sobota – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800.

5. Zapowiedzi przedślubne:
Sylwester Gabriel Komenda, s. Władysława i Kazimiery Węglarz, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola i Małgorzata Aneta Junik, c. Lesława i Ireny Nahacz, ur. Jarosław, zam. Zapałów, zap. 1

6. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Uroczystości Odpustowej, od strony liturgicznej i nie tylko.

7. Zmieniliśmy podłączenie prądu do garażu i salki katechetycznej (prąd jest podłączony ziemią). Dziękuję za wykonane prace ziemne (koparką) oraz prace elektryczne. Wykonane zostały nieodpłatnie. Koszt ok. 150 zł.

8. Dziękuję za prace wykonane w tym tygodniu przy dachach budynkach  gospodarczych. Deszcz przeszkodził nam w zaplanowanych pracach. Do pracy przychodzimy w wyznaczonym dniu. Pozostało jeszcze położyć blachę oraz uporządkować teren wokół budynków. Sprzątanie strychu na salce (na garażu – sprzątało Osiedle).

9. Do pracy w tym tygodniu proszę: poniedziałek – od rodziny Łemecha do rodziny Maczuga; na wtorek od rodziny Broda do rodziny Cioch.

10. Nie parkujemy samochodów  na parkingu przy plebanii, gdy są uroczystości, kiedy przyjeżdżają księża. Można parkować na ogrodzie.

11. Renowacja tabernakulum kosztowała 14 000 zł. Ofiarodawcy złożyli 13 500 zł. Zakupiono także nowe lichtarze (mosiężne) – 2 700 zł.

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   dzięk. z prośbą o Boże błog. dla małżonków w rocznicę ślubu

– wt.     dzięk. z prośbą o Boże błog. dla małżonków w 25 rocznicę ślubu

– śr.      B: + Henryk Dudziak w 1 rocznicę śmierci

– czw.  + Michał, Stefania

– pt.     + Jadwiga, Kazimierz

– sob.   za parafian

– ndz.   730 –     RW: o zdrowie i Boże błog. dla Zuzanny i Krzysztofa

930 –     B: dzięk. z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Sióstr z Róży Zazula  Krystyna i ich rodzin

1100–    RW: o Boże błog. i potrzebne łaski dla strażaków stojących przy Bożym Grobie.