Ogłoszenia 20.07.2014

16 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930 .  Prenumerata czasopism: Niedziela – 60 zł, Arka – 10 zł, Promyczek – 12 zł. Miłujcie się – 8 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1800.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– wtorek – św. Marii Magdaleny
– środa – święto św. Brygidy
– czwartek – św. Kingi
– piątek – święto św. Jakuba Apostoła
– sobota – św. Joachima i Anny, rodziców NMP

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800.

5. Zapowiedzi przedślubne:
RW: Paweł Jacek Jakubek, s. Stanisława i Marianny Skitek, ur. Jarosław, zam. Choisy Le Roi (Francja) i Małgorzata Justyna Bobel, c. Norberta i Barbary Bartoszek, ur. Jarosław, zam. Choisy Le Roi (Francja), zap. 2.

6. B: Dziękuję panom, którzy pracowali przy usuwaniu starego krzyża i wykonywaniu podstawy pod nowy krzyż przy kościele. Na sobotę planujemy ustawienie krzyża, który był pod kościołem, na starym cmentarzu. Na godzinę 800 proszę do pracy (kilu panów oraz ciągnik z kołówką lub wozem).

7. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, w najbliższą niedzielę będzie błogosławieństwo pojazdów i kierowców po każdej Mszy Świętej. Ofiary składane przy poświęceniu są przeznaczone za zakup środków transportu dla misjonarzy.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   + Jan Kuroś 3 rocznica śmierci

– wt.     + Stefania Broda (od syna Józefa z żoną)

– śr.      B: + Anna Mądrzak, + Antoni, Stefan

– czw.  za zmarłych rodziców i rodzeństwo z rodziny Komendów i Kiwackich