Ogłoszenia 27 N Zwykła A 2023

27 Niedziela Zwykła A                                                                   08.10.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30. Wpłaty: B. –  Gościniec II  910zł. Bóg zapłać. Za tydzień będziemy przeżywać Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia.

2.Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: mamy być w łasce uświęcającej, odmówić Ojcze Nasz i wierzę w Boga Ojca oraz modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce. Tylko w czwartek Msza św. rano o godz. 7.00.

4.Jutro drugi dzień nawiedzenia obrazu Najświętszego Serca P. J. w naszej parafii. Zapraszam na czuwanie w ciągu dnia od godz. 12.00 i na Msze św. o godz. 16.30 na pożegnanie obrazu.       W Bobrówce nawiedzenie obrazu od godz. 8.30 do 11.45 i pożegnanie.

4.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję za wykoszenie przy plebanii, wokół kościoła, przy parkingu i na łące. Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:09.10 – 15.10.2023

Pon.: + Maria i Antoni Walas

Wt.: + Mieczysław Gorlej

Śr.: + Aleksandra(f), Andrzej, Zdzisław i Bronisław

Stańko

Czw.: + Wanda i Paweł Gorlej

Pt.: W int. S. Luizy o bł. Boże i opiekę MB

Sob.: + Anna Błażejewska

7.30: + Stanisława Żaczek

9.30: Z róży Danuty Mołdoch za siostry i ich rodzi.

11.30: Za parafian