Ogłoszenia 28 N Zwykła A 2023

Ogłoszenia

28 Niedziela Zwykła A                                                                   15.10.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30. Dziś przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia. Wpłaty: POM 480zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: Dziś modlimy się do św. Andrzeja Boboli. W pon. 16-ty dzień miesiąca. Modlimy się do św. Jana Pawła II. W śr. święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia. W sobotę pielgrzymka DPP do Archikatedry, zaproszeni są wszyscy zatroskani o powołania. Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.Tylko w sobotę Msza św. rano o godz.7.00.  We wtorek spotkanie z bierzmowanymi z kl. VI. W śr.  Msza św. w Bobrówce.

4.Bogu w Trójcy Jedynemu dziękuję za rekolekcje i za dar peregrynacji Obrazu Najświętszego Serca P. J. w naszej parafii. Dziękuję wszystkim parafianom za wzięcie udziału w rekolekcjach i w nawiedzeniu obrazu. Dziękuję tym wszystkim, którzy ustroili własne domy , dziękuję tym, którzy udekorowali drogę procesyjną do kościoła, bramę i kościół, dziękuję Strażakom, Koło Gospodyń, Radzie Parafialnej, tym, którzy czytali i śpiewali, którzy witali obraz serca Pana Jezusa i żegnali ten obraz (dzieciom, młodzieży i dorosłym) Dziękuję tym, którzy byli do darów w jeden i drugi dzień uroczystości, ministrantom, Maryjkom, pani i paniom, które przygotowywały posiłki na plebanii, tym którzy prali alby, komże, stuły, bieliznę kielichową, czyścili paramenty liturgiczne, jak ampułki i inne rzeczy. Dziękuję za przygotowanie adoracji przed obrazem i tym którzy tą adoracje przeprowadzili. Dziękuję tym którzy nieśli chorągwie, figury i sam obraz serca P.J i tym, którzy fotografowali. Dziękuję tym, którzy czuwali nad bezpieczeństwem w czasie procesji i eskortowali samochód z obrazem, dziękuję panu organiście.. Bóg zapłać wszystkim za wszystko.

5.Proszę. parafian z Osiedla o wykoszenie starego cmentarza.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty. Dziękuję za wykoszenie wokół plebanii, wokół kościoła i przy parkingu. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:16.10 – 22.10.2023

Pon.: Za małżeństwo Mariusza i Doroty

Wt.: Za małżeństwo Natalii i Jarosława

Śr.: W 65 rocz. ur. Mariana o bł. B i opiekę MB

Czw.: + Zofia Beling

Pt.: O zdro.i opiekę MB w 3 ur. Antoniego i rodziców

Sob.: + Maria i Władysław

Niedziela:

7.30: O nawrócenie grzeszników

9.30:Z róży Jadwigi Bąk o zdrowie, bł. Boże dla

sióstr i ich rodzin

11.30: Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia