Ogłoszenia J Chrystusa Króla C 2022

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  C                                                                 20.11.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacają swoje ofiary bezpośrednio na konto parafialne. W przyszłą niedzielę będzie poświęcenie opłatków. Na misje w Kazachstanie w ostatnią niedzielę zebrano 3089zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze św. o 17.00. W czw. od 16.00 do 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W  każdy dzień po Mszy św. są wypominki.

3W śr.  Msza św. w Bobrówce.

4.Przypominam o kwiatach na cmentarzu. Proszę je wyrzucać ale bez doniczek. Pomóż Poli. Placki dla Poli.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:21.11 – 27.11.2022

Pon.:+ Julia, Józef, Mieczysław, Wiesława(f) Magryś