Ogłoszenia 33 N Zwykła C 2022

33 Niedziela Zwykła C                                                                   13.11.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.Za tydzień taca mszalna jest przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W czw. wsp. św. Elżbiety Węgierskiej  w pt. wsp. bł .Karoliny Kózkówny. Trwa miesiąc listopad, można zyskiwać odpusty za zmarłych. W każdy dzień po Mszy św. są wypominki.15-tego tj. we wt. miesięczna nowenna do św. Andrzeja Boboli W śr. 16-ty dzień miesiąca, modlimy się do J.P.II.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr. Msza św. w Bobrówce. W czw. od 16.00 do 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszam.

4.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów. Od Adwentu proszę by dekorowanie kościoła podjął rejon szkoła-Górki.  Mam jeszcze jedno ogłoszenie z prośbą o pomoc dla małej Poli dziewczynki która choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

Intencje   mszalne:14.11 – 20.11.2022

Pon.: + Bronisław Czerwiński 6 rocz. śm.

Wt.:+ Józef 2 rocz. śm.,Grażyna i zm. z rodzi.

Śr.:+ Katarzyna Bawoł, Czesław i Edward

Czw.: + Józef, Grażyna i Zofia

Pt.: + Józefa(f) i Włodzimierz

Sob.: + Robert Koba od Krzysztofy Karaszewskiej

7.30: + Bolesław Sidor 4 rocz. śm.

9.30: O nawrócenie grzeszników

11.00 Za parafian