Ogłoszenia 01.12.2013

1 Niedziela Adwentu A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, Zmiana Tajemnic Różańcowych. Wpłaty: RW: 1 185 zł. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne.

2. W tym tygodniu Msze Święte (Roraty) codziennie o 1700 , dzieci zapraszam z lampionami. Za udział w Roratach dzieci będą otrzymywały obrazki, które należy naklejać na plansze.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– wtorek – św. Franciszka Ksawerego
– piątek – św. Mikołaja
– sobota – św. Ambrożego

4. We wtorek zbiórka stłuczki szklanej dla naszej szkoły.

5. W środę Msza Święta w Bobrówce o 1700 . Spowiedź  od 1600 przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, spowiedź przed pierwszym piątkiem od 1600. Po Mszy Świętej modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800, najpierw w Ryszkowej Woli, a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1600 a w Ryszkowej Woli o 1700. Mikołaj dla ministrantów i Maryjek.

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

9. W następną niedzielę, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, dzieci klasy II otrzymają medaliki w ramach swojego przygotowania do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Będzie można nabyć świece wigilijne.

10. B: Podziękowanie p. Dyrektorowi SEG-POL-u, p. Waldemarowi Segietowi za bezpłatne przekazanie styropianu na ocieplenie kościoła w Bobrówce. Koszt całości prac: 16 160 zł. Dług: 7 000 zł.
RW: Wycena okien wraz z montażem do kościoła w Ryszkowej Woli 130 000 zł

11. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki (domy za sklepem).

– pn.     + Aleksander

– wt.     + Józef Urbaś w rocznicę śmierci

– śr.      B: + Stefan Broda, + Anastazja, Jan (od córki i wnuczki)

– czw.  + ks. Stanisław Putyło