Niedziela Chrystusa Króla C

Niedziela Chrystusa Króla  C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Chrystusa Króla, to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Zakończenie Roku Wiary. Wpłaty: RW: 395, B: 260 zł. Pomoc Filipinom: 820 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1700 , po Mszy wypominki za zmarłych.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– sobota – św. Andrzeja Apostoła

4. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie Rady Parafialnej z Ryszkowej Woli i z Bobrówki o godz. 1800.

5. W środę Msza Święta w Bobrówce o 1700 .

6. W następną niedzielę 1 niedziela Adwentu. Będzie to również 1 niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna. Będzie można nabyć opłatki wigilijne.

7. Dziękuję parafianom za obecność na Mszy Świętej  za kapłanów naszego dekanatu, służbie liturgicznej, a szczególnie dziękuję scholii za oprawę liturgiczną

8. Dziękuję parafianom, którzy w środę pracowali w kościele przy zmianie oświetlenia w prezbiterium.

9. Fundacja renowacji tabernakulum.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     dzięk. z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla rodziny

– wt.     + Tadeusz, Klara

– śr.      B: + Anna Moskal (od sąsiadów)

– czw.  za zmarłych polecanych w wypominkach

– pt.     za parafian

– sob.               ——————

– ndz.   730     RW: + Aniela, Antoni Gałuszka, + Franciszek

930    B:  + Stanisław, Tekla Mołdoch

1100   RW:  z Róży Marii Cienka, dzięk. z prośbą o zdrowie, Boże błog.
 i opiekę MB dla Sióstr i ich rodzin