Ogłoszenia J Ch Króla Wszechświata A 2020

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  A                                                                 22.11.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Poświęcenie opłatków.

2.W tym tygodniu Msze św. o 17.00, tylko w pon. Msza św. o 7.00 rano. W czw. od 16.00 do 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Do sob. w  każdy dzień po Mszy św. są wypominki.

3W śr.  Msza św. w Bobrówce i spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII. W pt. spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII w Ryszkowej Woli.

4.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:23.11 – 29.11.2020

Pon.:+ Stanisława Żaczek od kuzynki Haliny Burek z rodz.

Wt.: Za dusze w czyścu cierpiące

Śr.:+ Jan i Maria Norek

Czw.: + Maria i Mieczysław Rechul 4 rocz. śm.

Pt.: + Czesław Węgrzyn

Sob.:+ Józef w rocz. i zm. rodziców i braci

7.30 Za kapłanów

9.30 W 1 rocz. ur. o zdrowie i bł. Boże dla