Ogłoszenia 33 N Zwykła A 2020

33 Niedziela Zwykła A                                                                   15.11.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W śr.. wsp. bł .Karoliny Kózkówny, w pt. wsp. św. Rafała Kalinowskiego, w sob. wsp. Ofiarowania NMP. Trwa miesiąc listopad, można zyskiwać odpusty za zmarłych. W każdy dzień po Mszy św. są wypominki.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr. Msza św. w Bobrówce. W czw. od 16.00 do 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszam.

4.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów. Od Bożego Narodzenia proszę by dekorowanie kościoła podjęły Maje i Chodanie.

Intencje   mszalne:16.11 – 22.11.2020

Pon.: + Teresa Inglot od swatowej Janiny

Wt.:+ Mariusz Młynarski od Katarzyny i Łukasza Duda

Śr.:+ Jan i Genowefa Kielar

Czw.: Za zm. z rodz. Knap

Pt.: + Czesław Węgrzyn od córki Małgorzaty

Sob.: + Teresa Inglot od siostrzenicy Jolanty z rodz.

7.30: Za parafian

9.30: + Julia i Władysław(m)

11.00 + Bolesław Sidor 2 rocz. śm.