Ogłoszenia 30 N Zwykła A 2020

30 Niedziela Zwykła A  Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła                                        25.10.2020

1.W najbliższą niedzielę tj. dzisiaj 25.10.2020 nie będzie sumy( o 11.30) ze względu na chorobę księdza.          Porządek Mszy św. w przyszłą niedzielę : Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30. Msza o 11.00 będzie nie w kaplicy, ale w kościele.

2.W tym tygodniu Msze św. o 17.00.W śr. Msza św. w Bobrówce . Zachęcam do spowiedzi już od pon.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W środę  święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza         ( 01.11.2020 ) tj.w niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek  Mszy św. jak w każdą niedzielę.    W miesiącu listopadzie możemy zyskiwać odpusty za pobożne nawiedzenie kościoła lub cmentarza, które ofiarujemy za zmarłych. Warunki. Od 1 do 8 listopada – odpust zupełny, w pozostałe dni – cząstkowy. Należy odmówić Ojcze Nasz, Wierzę w Boga i jakąś modlitwę w intencji Ojca Św.

4.W czwartek  od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu .

5.Są wystawione kartki na wypominki na stoliku można skorzystać. Za zm. z wypominek będziemy modlić się w następującej kolejności: pon. Osiedle, wt. Maje – Chodanie, czw.Krzyżówka – Szkoła, pt. Szkoła – Kościół, sob. Kościół – Górki. W Bobrówce w śr. Gościniec 1 i 2, w  niedzielę Kąt . Następnie będzie zmiana.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów.

.Intencje   mszalne:26.10 – 01.11.2020

Pon.+ Adam Krajnik od swatów Rapitów